Herkules

Pamięć pozostanie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, udzielając wsparcia przy pochówku zmarłych już od 30 lat. Świadczymy usługi pogrzebowe takie, jak całodobowy transport ciała, przygotowanie oprawy dekoracyjnej na uroczystość oraz usprawnienie wszelkich formalności. Z dbałością o każdy szczegół zajmujemy się organizacją pochówku w tradycyjny sposób, a także poprzez kremację.

Oferowane usługi

Udostępniamy Państwu wiele rodzajów trumien lub urn do wyboru. Konsultujemy również z Państwem dominujące kolory (najczęściej dwa) oprawy pogrzebowej: gatunek kwiatów i ich barwę, napisy na wstążkach z ostatnim pożegnaniem. Proponujemy wykonanie wieńców oraz wiązanek, z kwiatów najbardziej odpowiednich na tę okazję, czyli gerber, chryzantem, hortensji, goździków, róży czy lilii.

Przez 24 godziny na dobę świadczymy również dla Państwa transport zwłok osoby zmarłej. Udzielamy go nie tylko na terenie kraju, ale również całej Europy. Biuro naszej firmy mieści się z kolei w Łodzi. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty e-mail lub połączenia telefonicznego.