Herkules

Pamięć pozostanie

W trudnym czasie rozstania z członkiem rodziny, chcemy stać na straży odpowiedniej opieki nad jego ciałem. Dlatego wśród usług naszego zakładu pogrzebowego w Łodzi znajduje się transport osób zmarłych. Wykonujemy go na terenie Polski oraz Europy.

Samochody i obsługa

Zmarłych transportujemy autami przeznaczonymi do tego celu, czyli karawanami. Posiadają klasyczny, ciemny kolor. Przed każdym przewozem przygotowujemy wnętrze pojazdu oraz odświeżamy jego wygląd specjalnymi preparatami do pielęgnacji samochodów. Nasi pracownicy natomiast z wielkim szacunkiem i doświadczeniem zajmują się przenoszeniem trumny i zwłok osoby, która odeszła.

Wsparcie przez całą dobę

Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo przed pogrzebem oraz w trakcie trwania uroczystości. Transport zmarłych realizujemy przez 24h/7 dni w tygodniu. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą pod podanym na stronie numerem telefonu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące przewozu w województwie łódzkim, całej Polsce czy też z innych krajów, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy

Transport osób zmarłych

Przewozy zmarłych prosto do chłodni
z domu w kraju i Europie.

Kremacja zmarłych

W ofercie znajduje się szereg urn

Oprawa pogrzebu

Od 30 lat pomagamy wygodnie i w spokoju pochować swoich bliskich 

Usługi pogrzebowe

Kompleksowe usługi pogrzebowe, trumny, nagrobki, urny, kwiaty, wieńce, wiązanki
 i inne.