Herkules

Pamięć pozostanie

W trudnym czasie rozstania z członkiem rodziny chcemy stać na straży odpowiedniej opieki nad jego ciałem. Dlatego wśród usług naszego zakładu pogrzebowego w Łodzi znajduje się transport osób zmarłych. Wykonujemy go na terenie naszego kraju oraz Europy. W tak smutnych chwilach pokonujemy wiele granic, by dać rodzinie nieboszczyka szansę na ostatnie pożegnanie. Oferowany przez nas międzynarodowy transport zmarłych z Niemiec, Czech lub bardziej odległych krajów, jak Włochy czy Anglia to usługa, która choć niesie ze sobą wiele smutku, pomaga ukoić ból po s tracie bliskiej osoby. Poprzez dostarczenie zwłok, tworzymy szansę na oddanie należnego szacunku umarłemu.

Samochody i obsługa

Zmarłych transportujemy autami przeznaczonymi do tego celu, czyli karawanami. Posiadają klasyczny, ciemny kolor. Przed każdym przewozem przygotowujemy wnętrze pojazdu oraz odświeżamy jego wygląd specjalnymi preparatami do pielęgnacji samochodów. Nasi pracownicy natomiast z wielkim szacunkiem i doświadczeniem zajmują się przenoszeniem trumny i zwłok osoby, która odeszła.

Gwarancja rzetelności

Niezależnie, czy świadczymy krajowy transport zwłok z dużych polskich miast (takich jak Wrocław, Lublin lub Kraków), czy z zagranicy, każde podejmowane przez nas zlecenie wykonujemy z równą uwagą i zaangażowaniem. Istotna jest dla nas gwarancja, jaką uzyskują bliscy zmarłego, związana z rzetelnością proponowanych przez nas usług. Wszystkie organizowane przez naszą firmę międzynarodowe czynności transportowe potrzebne do przewozu zwłok, są dopilnowane w każdym szczególe zgodnie z wolą rodziny nieboszczyka. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo kontakt do siedziby zakładu, dzięki któremu poznać można cennik naszych dodatkowych świadczeń. Ważne jest dla nas Państwa zaufanie, którym darzycie nas, powierzając nam transport ciała zmarłej osoby.

Pokonujemy wiele granic - międzynarodowy przewóz zwłok

Eksportacja, czyli przewiezienie nieboszczyka, wiąże się zarówno z szeregiem przepisów krajowego kodeksu granicznego, jak i tych związanych z prawem międzynarodowym. Oferujemy wsparcie lub też całkowite przejęcie odpowiedzialności za uzyskanie zgód zarówno sanepidu, jak i konsulatu czy władz krajów, przez których granice planowany będzie przejazd. Tego typu działania to ogromne obciążenie psychiczne dla najbliższych, którzy w zderzeniu z ogromem formalności mogą potrzebować mądrego przewodnictwa. Uporządkujemy i jasno przedstawimy Państwu całą procedurę graniczną sprawiając, że stanie się bardziej czytelna.

Godny pochówek zwłok

Śmierć to nieodłączny element życia. Podczas ostatniej drogi towarzyszymy rodzinom zmarłych nie tylko poprzez swoje usługi krajowego i międzynarodowego przewozu zwłok, ale też przez swą cichą obecność. Służymy radą, pomagamy w podjęciu ostatnich decyzji związanych z ciałem bliskiej osoby i wspieramy w czynnościach organizacyjnych. Wiemy, jak trudne to chwile, dlatego jesteśmy tam, gdzie będziemy potrzebni.

Międzynarodowe wsparcie przez całą dobę

Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo przed pogrzebem oraz w trakcie trwania uroczystości. Transport zmarłych realizujemy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ma on wymiar zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą pod podanym na stronie numerem telefonu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące przewozu w województwie łódzkim, całej Polsce czy też z zagranicy zapraszamy do kontaktu.