Herkules

Pamięć pozostanie

Nasza wieloletnia działalność pozwoliła nam zebrać doświadczenie, dzięki któremu potrafimy w sposób profesjonalny podchodzić do procesu żegnania zmarłych. Organizacja pogrzebu zarówno od strony wykonawczej, jak i formalnej, przeprowadzana jest z należytym szacunkiem do zmarłego. Do naszych zadań należy między innymi przygotowanie odpowiedniej oprawy i dekoracji. Staramy się zadbać o to, aby rodzina i najbliżsi zmarłego mogli w spokoju i bez żadnych zmartwień pożegnać go po raz ostatni.

Organizacja pogrzebu

Na prośbę rodziny i najbliższych przygotowujemy wieńce oraz wiązanki. Zachowując należyte standardy oraz preferencje każdej z osób dobieramy odpowiednie kolory kwiatów, a także napisy znajdujące się na wstążkach. Całość procesu oraz podejmowanych przez nas działań regularnie konsultowana jest z rodziną zmarłego. Pragniemy, aby organizacja pogrzebu odbywała się według osobistych preferencji i przekonań najbliższych. Przy użyciu subtelnych bukietów czy świec, udekorujemy również Kościoły.

Co ważne, nasz zakład dysponuje samochodami przewożącymi ciała zmarłych nie tylko na terenie Polski, ale również większości krajów europejskich. Wszystkie eleganckie pojazdy wyposażone zostały w sprzęt, który pozwala na kompleksowe i wielogodzinne przewożenie trumien.

Priorytetem naszej działalności jest szybkość działania oraz kontakt z rodzinami osób zmarłych. Nasi konsultanci są przygotowani na odbiór telefonów przez całą dobę. Niezależnie od czasu i miejsca, pomożemy rodzinom przygotować ciało zmarłego, samą uroczystość oraz odpowiednią dokumentację.