Herkules

Pamięć pozostanie

Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, w jaki sposób z szacunkiem i godnością podchodzić do procesu żegnania zmarłych. Tym też kierujemy się podczas organizacji pogrzebu i przygotowania na niego należytej oprawy, czyli dekoracji. Pragniemy, aby Rodzina zmarłego i jego najbliżsi przyjaciele nie musieli przejmować się podstawowymi sprawami i w spokoju pożegnali odchodzącą osobę.

Oprawa pogrzebu

Przygotowujemy dla Państwa wieńce i wiązanki, starannie dobierając kolory kwiatów oraz dodatkowe wstążki czy napisy (np. Ostatnie Pożegnanie). Wszystkie kroki podejmujemy po konsultacji z Rodziną i jej preferencjami. Zapewniamy również udekorowanie Kościoła w subtelne bukiety kwiatów w stonowanych barwach, świece czy stroiki.

Ponadto, nasz zakład pogrzebowy przez całą dobę przewozi ciała zmarłych zarówno w Polsce, jak w krajach europejskich. Dysponujemy do tego celu specjalnie przygotowanymi, eleganckimi samochodami, które posiadają wyposażenie umożliwiające umieszczenie w nich trumny.

Kontakt z naszym zakładem

Umożliwiamy Państwu uzyskanie szybkiego i kompleksowego wsparcia w przygotowaniu ciała zmarłego, samej uroczystości oraz dokumentacji. Organizacja pochówku przez nasz łódzki zakład zawiera w sobie bowiem także pomoc Rodzinie w dokonaniu niezbędnych formalności oraz opłat. Z naszych świadczeń można skorzystać przez całą dobę, dzwoniąc pod nasz numer kontaktowy.