Herkules

Pamięć pozostanie

Działalność naszej firmy skupia się na profesjonalnej organizacji pogrzebów zarówno od strony formalnej, jak i wykonawczej. Wśród usług naszego zakładu w Łodzi coraz częściej wybierana jest kremacja zmarłych jako alternatywa dla tradycyjnych pogrzebów z trumną.

Pogrzeb po kremacji

Pochówek prochów odbywa się w bardzo podobny sposób z tą różnicą, że zamiast trumny Rodzina wybiera urnę. Poszczególne etapy przygotowań do uroczystości, jak i jej przebieg nie odbiegają od standardowych pogrzebów katolickich. Jedynym wyjątkiem są przypadki, w których zmarły był innego wyznania.

W naszym zakładzie pogrzebowym umożliwiamy Państwu zakup urn, dostępnych w różnej stylistyce oraz wielkości. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w kontekście odpowiedniej dokumentacji poprzedzającej pogrzeb i zatroszczenia się o spokojny i komfortowy przebieg samej uroczystości.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani usługą kremacji osoby zmarłej naszego zakładu pogrzebowego z Łodzi, chętnie udzielimy więcej informacji. Aby się z nami skontaktować można napisać na e-mail lub zadzwonić pod numer telefonu podany na dole strony.