Herkules

Pamięć pozostanie

Nasze przedsiębiorstwo podejmuje się profesjonalnej organizacji pogrzebów. Do naszych usług należy zarówno przygotowanie ich strony wykonawczej, jak i formalnej. Alternatywą do tradycyjnych i klasycznych pochówków z trumną jest stosowana przez nasz zakład kremacja zwłok, na którą coraz częściej decydują się rodziny zmarłych.

Przebieg pogrzebu

Rodzina decydująca się na kremację zwłok zmarłych miewa sporo wątpliwości dotyczących pochówku. Warto więc na wstępie zaznaczyć, że pogrzeb odbywa się niemal identycznie, jak w przypadku tradycyjnym. Jedyną różnicą jest fakt, że w miejsce trumny wybierana jest urna. Pozostała część pogrzebu w przypadku kremacji zwłok przebiega na takich samych warunkach jak standardowy pochówek katolicki. Wyjątki od danej reguły stanowią przypadki, w których osoba zmarła była innego wyznania.

Usługi naszego zakładu pogrzebowego ulokowanego w Łodzi nie ograniczają się wyłącznie do jego organizacji. Wewnątrz budynku, rodziny zmarłych zakupić mogą urny, które przygotowane zostały w różnych rozmiarach i wzorach stylistycznych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, nasz zespół wykona również niezbędną dokumentację.

Rodzinom, które wykazują zainteresowanie usługami świadczonymi przez nasz zakład udzielimy fachowego doradztwa. Odpowiemy na wszystkie rodzące się w Państwa głowach wątpliwości. W celu pozyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszej skrzynki mailowej bądź też w sposób telefoniczny pod numerem, który umieszczony został w dolnej części witryny.